a
ilbet

Maria Sharapova’dan İlginç İtiraf ‘Birden Fazla Erkekle…’

Kariyerinde 5 kez Grand Slam turnuvasını kazana, dünya eski 1 numarası olan ancak doping kullandığı gerekçesiyle kortlardan 2 yıl men edilen Rus tenisçi Maria Sharapova, Vogue dergisine özel hayatı ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Sharapova, 'Hayatımda hiç içmediğim kadar içki içtim, aynı anda birden fazla erkekle flört ettim. Sonunda sosyal hayatım vardı' dedi.

Maria Sharapova’dan İlginç İtiraf ‘Birden Fazla Erkekle…’
0

BEĞENDİM

Dünyanın eski bir numarası, 5 kez Grand Slam turnuvası kazanmış olan, güzelliği ile milyonlarca hayranı bulunan Rus tenisçi Maria Sharapova, özel hayatı ile ilgili şok edici itiraflarda bulundu. Doping gerekçesiyle kortlardan 2 yıl men edilen Sharapova, yaşamının son 1 yılında hiç olmadığı kadar alkol tükettiğini açıkladı. 

 

Vouge dergisine konuşan 29 yaşındaki güzel tenisçi, “Hayatımda hiç içmediğim kadar içki içtim, aynı anda birden fazla erkekle flört ettim. Sonunda sosyal hayatım vardı. Çocuk sahibi olmak istiyorum. Ama işime ciddi bir şekilde odaklandım ve aslına bakarsanız birçok ilişkimin neden yürümediğini de böylece anlayabiliyorum. Ben bir şeyi diğerine feda ederek yaşayamam” yorumunu yaptı.

Sharapova, doping testinin pozitif çıkmasıyla ilgili, “Herkes benim emekliye ayrılmamı bekledi” diyen Sharapova, tenis hayatına kaldığı yerden devam edeceğini açıkladı.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

AVRUPA’DAN FİKSTÜRLER

  • SÜPER LİG
  • LA LIGA
  • PREMIER LİG
  • BUNDESLIGA
  • SERIE A
SÜPER LİG
LA LIGA
PREMIER LİG
BUNDESLIGA
SERIE A
flagTr Türkiye Süper Lig
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...