• Haber Kupürü
  • YEREL
  • Teksas’ı Aratmadı | Yol Ortasında Silahlarını Çekip Birbirlerine Ateş Ettiler

Teksas’ı Aratmadı | Yol Ortasında Silahlarını Çekip Birbirlerine Ateş Ettiler

Bursa'da cadde üzerinde seyir halinde giden 2 ayrı otomobildeki kişiler arasında bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı. Otomobillerden inen 3 kişi bir anda yanlarında bulunan silahları çekti ve birbirlerine sıkmaya başladı.

Dün saat 21.00 sıralarında, Bursa‘nın Osmangazi İlçesi Namık Kemal Caddesi’nde meydana gelen olayda, caddede ilerlerken duran hafif ticari araçtan inen bir kişi, arkadan gelenotomobilden inen bir kişiye tabancayla ateş açtı. Otomobilden inen kişi, saldırgana tabancayla karşılık verirken, otomobilin sürücüsü pompalı tüfeği alarak aşağıya indi ve ateş açmaya devam etti. Otomobil çevresindeki kovalamacada defalarca ateş edilmesine rağmen tesadüf eseri kurşunlar kimseye isabet etmedi. Hafif ticari araçla gelen saldırgan tabancasının mermisi bitince olay yerinden kaçtı. 

 

Bu sırada başka bir araçla olay yerine kişiye de diğer iki kişi ateş açarak bölgeden ayrıldı. Pompalı tüfeğin üç kez, tabancaların ise defalarca ateşlendiği olay sırasında, bir işyerinin vitrin camı isabet eden kurşun nedeniyle kırıldı.  Birbirlerine ateş eden 3 kişiye şans eseri hiçbir kurşun isabet etmedi. 

Olaydan sonra bölgede inceleme yapan polis, araç plakaları ve güvenlik kameralarını izleyerek kimliklerini belirlediği 4 kişiyi olayda kullanılan 2 tabanca ve bir pompalı tüfekle gözaltına aldı. Soruştumada, olayın borç – alacak anlaşmazlığından kaynaklandığı öğrenildi. Emniyette sorguları tamamlanan 4 kişiden Yavuz, İlkbahar ve Açıkköz ‘cinayete teşebbüs’ suçlamasıyla adliyeye sevk edilirken, 1 kişi polisteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

 

DHA

 
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.