Sokak Hayvanlarını Besleyen Kişiye Taş Attı

Sosyal medyada paylaşılan videoda, sokak kedilerini besleyen bir kişinin, yan apartmanın zemin katında oturan bir kadınla tartıştığı görülüyor. Tartışma, kedilerin zemin katta oturan kadının balkonuna girmeleri ve pisletmelerinden dolayı çıktığı anlaşılıyor. Görüntülerde sinirlerine hakim olamayan kadının, o sırada kedilerin besleyen kişiye destek olmak için gelen yaşlı adam taş attığı görülüyor.

İzmir‘in Balçova İlçesi’nde yaşanan olayda, sokak kedilerine yemek veren ve bakımını yapan bir kadın ile diğer apartmanın zemin katında ikamet eden ve kedilerin balkonunu pisletmesinden şikayetçi olan başka bir kadının tartıştığı görülmekte. O sırada sokaktan geçen yaşlı bir adam, sokak kedilerini besleyen kadına destek olmak amacıyla olaya müdahil oluyor. Sinirlerine hakim olamayan kadının, bir yandan yaşlı adama kaldırım taşı fırlatırken diğer yandan da kedileri besleyen kadına “Kedi besleyeceğine koca bul kızım” diye bağırdığı görüntülerde görülüyor.

Tartışmanın sebebi ise kadının beslediği sokak kedilerinin, yan apartmanın zemin katında ikamet eden kadının balkonuna girmeleri ve pisletmelerinden kaynaklandığı iddia edildi. Kedilerin sokakta bulunan yemek kaplarını da deviren öfkeli kadın, 800 TL ev kirası verdiği evi için, balkonu pisleten kediler yüzünden 200 TL de su parası ödediği ve bu yüzden kedileri burada istemediğini anlatıyor.

 

 

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli
Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.