• CANLI BORSA
  • İstanbul 8° KAPALI
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • CANLI SONUÇLAR

NDGgs 15:00 NKDfb

NDMgs 17:00 BRVfb

FCKgs 19:15 NKAKfb

MERgs 15:40 TSTfb

FCLgs 20:30 FCFTfb

FKOgs 15:00 MBKfb

KVgs 15:00 FKBfb

FCZRgs 17:00 FKZfb

FKSgs 19:00 FKRBfb

CEFgs 22:45 TNSfb

LCSgs 14:45 TRFfb

ANFgs 14:45 TPfb

YLIgs 14:45 GUFfb

HOUgs 14:45 BKFfb

FKDPgs 15:00 FCHKfb

BLAgs 15:30 UNLfb

FKVgs 15:30 SLVfb

SKLgs 15:30 PROSfb

FCGVgs 15:30 FKVZfb

FTRgs 15:30 MFKCfb

FCVJgs 15:30 FCTfb

MFKDgs 14:30 MFKfb

SLTgs 14:30 SLBRfb

TLMgs 14:30 PUCfb

SKLgs 14:30 STKfb

ZİLgs 14:30 FKKOfb

PODgs 14:30 PARfb

DBBgs 14:30 KORfb

USPgs 17:00 JUV(A)fb

USCPgs 17:00 LUCfb

AREgs 17:00 SAMfb

PALgs 17:00 VITCfb

CATgs 17:00 BISfb

CFCgs 17:00 VİBfb

POT gs 17:00 AVEfb

LEİgs 0 - 0 RACfb

SCWgs 20:30 GLA(A)fb

F95(A)gs 21:30 AAfb

HOMgs 21:30 BG09fb

WSVgs 21:30 SVSfb

A93gs 0 - 0 HSVfb

HWgs 22:45 HHTfb

STHPgs 22:45 FCfb

DARgs 22:45 GATfb

BSTgs 22:45 YORfb

SWRgs 14:00 OGfb

RKSGgs 14:00 MKZP fb

SKRACgs 14:00 PKOEfb

MKSCgs 19:00 HUKfb

MKSBgs 19:00 GKSKfb

LKPMgs 19:30 LP(A)fb

SKWSgs 20:00 KSGPfb

KKSgs 20:00 MKPS fb

KSCgs 16:00 BRGfb

ATAgs 18:30 ASHfb

AARgs 18:30 KZMfb

HFCgs 17:00 JFCfb

ARAgs 5 - 3 FORfb

MARgs 0 - 1 DSfb

FCKgs 20:55 RENfb

SEVgs 23:00 CHEfb

BVBgs 23:00 LAZfb

CBKVgs 23:00 ZENfb

FTCgs 23:00 FCBfb

JUVgs 23:00 DKfb

İBFKgs 20:55 RBLfb

MANUgs 23:00 PSGfb

RCSCgs 19:00 WBEfb

SFCgs 0 - 1 LDUQfb

CARPgs 1 - 0 CAPfb

CRFgs 4 - 6 RACfb

ALTgs 13:30 GRSfb

MIDgs 22:00 SWAfb

WYCgs 22:45 STKfb

BLRgs 22:45 MILfb

NOTFgs 22:45 WATfb

SWFCgs 22:45 RDGfb

LUTgs 22:45 NORfb

AFCWgs 21:00 PETfb

SHRgs 22:00 ACCRfb

HULgs 22:00 DONfb

BRFCgs 22:00 GILfb

CAFCgs 22:45 MKDfb

WALgs 22:00 STEVfb

CARLgs 22:00 SCİfb

CAMgs 22:45 MANfb

ACMBgs 20:00 VIC fb

SAFFgs 20:00 KBKfb

FKHgs 20:00 MIFfb

AFKgs 20:00 SDJFfb

ODDgs 0 - 0 SIFfb

VFKgs 20:00 SKBfb

IKSgs 20:00 FKBGfb

SJFgs 22:00 VIFfb

LSKgs 20:00 KBRfb

MFCgs 0 - 1 FCPFfb

AELgs 18:15 ARFCfb

ACFgs 1 - 0 CUIAfb

CNCgs 2 - 0 GFCfb

CONgs 1 - 1 FFCfb

CRBgs 0 - 0 CSAfb

PARgs 1 - 4 ECVfb

AAPPgs 1 - 1 SCFCfb

FCLSgs 20:15 FCVfb

SFCgs 20:15 FCZfb

FCLgs 20:15 FCSfb

SEAgs 0 - 0 DALfb

CAUgs 0 - 0 ECBfb

DCAgs 1 - 5 CAVSfb

HNKGgs 19:00 NKSBfb

MTHgs 13:00 JUBfb

RNFYgs 13:00 VFKfb

TKVgs 13:00 GVKfb

KYOgs 13:00 VVNfb

FCRgs 13:00 ZWGfb

THGgs 13:00 MYGfb

TVgs 13:00 JEFfb

OMIgs 13:00 EHMfb

ALBgs 13:00 TSCfb

MYgs 13:00 MACfb

FOFCgs 13:30 AFUKfb

WPgs 20:00 PSfb

ANTgs 16:30 PALfb

VRSRgs 14:00 FCMfb

VASgs 14:00 SKDfb

FKAVgs 15:00 FCVPfb

PFKOgs 17:30 FCMfb

FKSMgs 19:40 PGKSfb

HRgs 21:00 TAMfb

HFCgs 21:00 UHHfb

RPOgs 2 - 1 AURfb

OPEgs 2 - 2 ROPAfb

FCWgs 21:00 FCCfb

CWKRgs 14:00 RKSRfb

SNSgs 14:00 GKSfb

OSKOgs 14:30 TBBNfb

ZSgs 18:00 MKPNfb

GKSBgs 19:00 MZKSfb

SKAGgs 22:30 KKfb

SKFgs 18:00 DACfb

LOGgs 21:00 PONfb

LGNSgs 21:00 RAYfb

CARgs 21:00 ESPfb

CTNgs 23:00 ZARfb

LUGgs 23:30 LPAfb

DAGRgs 22:00 NOTfb

HALgs 22:45 BARNfb

Ziraat Türkiye Kupası 2. Hafta Sonuçları

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. hafta tamamlandı. İste Ziraat Türkiye Kupası 2. hafta maç sonuçları.

Ziraat Türkiye Kupası‘nda 2. hafta maçları tamamlandı. A Spor’da naklen yayınlanan karşılaşmalar bugün tamamlandı .

Ziraat Türkiye Kupası’nın 2. Haftasında Tamamlanan Maçlar

A Grubu

Kırklarelispor 1 – 3 Osmanlıspor

Gaziantep 0 – 3 Şanlıurfaspor

B Grubu

Kasımpaşa 1 – 6 Çaykur Rizespor

İnegölspor 1 – 2 Sancaktepe Belediyespor    

C Grubu

Amed Spor 1 – 1 Fenerbahçe

Gençlerbirliği 3 – 0 Menemen Belediyespor 

D Grubu

Boluspor 3 – 1 Darıca Gençlerbirliği

Beşiktaş 2 – 1 Kasımpaşa

E Grubu

Elazığ 0 – 1 Tuzlaspor

24 Erzincanspor 1 – 1 Galatasaray

F Grubu

Göztepe 2 – 0 Yeni Amasyaspor

Medipol Başakşehir 2 – 0 Sivasspor

G Grubu

Aydınspor 1923 2 – 2 Akhisar Belediyespor

Bursaspor 3 – 0 Ümraniyespor 

H Grubu

Atiker Konyaspor  0 – 0 Trabzonspor

Gümüşhane 1 – 0 Kızılcabölükspor

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.