• CANLI BORSA
  • İstanbul 23° AÇIK
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • CANLI SONUÇLAR

AVgs 19:00 MAKfb

HOLgs 22:00 UKRfb

İNGgs 16:00 HIRfb

MEKgs 0 - 0 HONfb

SFCgs 0 - 0 JUVfb

PALgs 1 - 1 CORfb

CAMgs 22:00 SPFCfb

CRFgs 22:00 AMGfb

GREgs 22:00 CAPfb

VNOgs 1 - 0 CSAfb

BDPgs 1 - 2 CRVGfb

CRUgs 1 - 1 GECfb

BFRgs 22:00 REMO fb

AVAgs 22:00 BRQEfb

STOCgs 14:00 HARTfb

HAİgs 0 - 1 KANfb

PANgs 2 - 1 CURfb

PADgs 19:00 USACfb

RAYgs 22:00 GIRfb

Ziraat Türkiye Kupası 2. Hafta Sonuçları

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. hafta tamamlandı. İste Ziraat Türkiye Kupası 2. hafta maç sonuçları.

Ziraat Türkiye Kupası‘nda 2. hafta maçları tamamlandı. A Spor’da naklen yayınlanan karşılaşmalar bugün tamamlandı .

Ziraat Türkiye Kupası’nın 2. Haftasında Tamamlanan Maçlar

A Grubu

Kırklarelispor 1 – 3 Osmanlıspor

Gaziantep 0 – 3 Şanlıurfaspor

B Grubu

Kasımpaşa 1 – 6 Çaykur Rizespor

İnegölspor 1 – 2 Sancaktepe Belediyespor    

C Grubu

Amed Spor 1 – 1 Fenerbahçe

Gençlerbirliği 3 – 0 Menemen Belediyespor 

D Grubu

Boluspor 3 – 1 Darıca Gençlerbirliği

Beşiktaş 2 – 1 Kasımpaşa

E Grubu

Elazığ 0 – 1 Tuzlaspor

24 Erzincanspor 1 – 1 Galatasaray

F Grubu

Göztepe 2 – 0 Yeni Amasyaspor

Medipol Başakşehir 2 – 0 Sivasspor

G Grubu

Aydınspor 1923 2 – 2 Akhisar Belediyespor

Bursaspor 3 – 0 Ümraniyespor 

H Grubu

Atiker Konyaspor  0 – 0 Trabzonspor

Gümüşhane 1 – 0 Kızılcabölükspor

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.