Fenomen Gaspçı Yine Yakalandı

Adana'da bir çocuğu gasp ettikten sonra yakalanan, "Ayetel Kursi satıyorum, gasp etmedim" demesinin ardından internette fenomen olan Hasan T., yine bir çocuğu gasp etmekten yakalandı.

Adana‘da 2015 yılında bir çocuğun 5 lirasını gasp eden Hasan T., coçuğun şikayetçi olmasının ardından yakalanmış ve kendisine soru soran muhabire verdiği cevaplarla fenomen olmuştu. Muhabire çocuğu gasp etmediğini, kuran sattığını ve çocuğunda kendisine “Allah rızası için 5 lira verdiğini” dile getiren Hasan T., kendisine sorulan sorulan üzerine, “Kim uyuşturucu kullanıyorum, ayakta mı duramıyorum, niye mi 5 lira verdi, 4 kere hacca gittim, aha bu dayıya sor” sözlerinin üzerine fenomen olan gaspçı, bir kez daha bir çocuğun 4 lirasını ve cep telefonunu gasp etmekten yakalandı. 

Gasp edile çocuk, Hasan T.’yi internette izleyip tanımasının ardından şikayet oldu. Gelen bir ihbar üzerine yakalan fenomen gaspçı, polis aracına bindirilirken “burada kayınvalideme seslenmek istiyorum benim görüşüme gel” demesi dikkatlerden kaçamadı.

Zanlı Hasan T. daha sonra adliyeye götürüldü. Zanlı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.