Hamile Kadın Spor Yaparken Saldırıya Uğradı

Manisa'da 4 aylık hamile Ebru Tireli, parkta spor yaptığı sırada kimliği belirsiz bir kişi tarafından saldırıya uğradı.

Manisa Ergenekon Mahallesi’nde ikamet eden 4 aylık hamile Ebru Tireli, saat 19.30 sırlarında evinin yakınında bulunan ve daha önce birçok kez spor yaptığı parka gitti. Spor yaptığı sırada kırmızı renkli mont giyen kimliği belirsiz bir kişi, aracından inerek Tireli’nin yanına geldi  ve “Bir daha burada yürüyüp, spor yapmayacaksın” diye bağırarak, ayakabısı ile suratına vurdu. Dengesini kaybeden Tireli, yere düştü ve kafasını kaldırıma çarptı. Durmayan saldırgan Tireli yerdeyken tipobet giriş bir de tekme attı. Hamile kadının çığlık atması üzerine saldırgan kaçtı. Tireli o korkunç anı şöyle anlattı; “Hamileyim, ne olur vurma’ diyerek yalvardım. Ne olduğunu anlamadım. Gözü dönmüş bir şekilde vurmaya devam etti. Yere düştüm, başımı kaldırıma vurdum, bu kez üzerime çıkıp, yüzüme vurmaya devam başladı. Hem küfür ediyor hem de vuruyordu. Bir an bebeğimi kaybettiğimi düşündüm. Sonra birden beni bırakıp kaçtı.” 

Kendine geldiğinde eşini aradığını belirten Tireli, “Büyük bir şok içerisinde hastaneye geldik. Hemen kontrol altına alındım. Tek tesellimiz karnımdaki bebeğimizin iyi durumda olması. Hamile olduğum için o parkta sürekli spor yapıyorum, zaman zaman kızım ile birlikte de o parka gidiyoruz, böyle bir şeye hiç rastlamadım. Üzerimde kapüşonlu bir mont vardı. Montumun her yeri kapalıydı. Erkek veya kadın olduğumun bile ilk bakışta anlaşılması oldukça güçtü” diye konuştu.

Hamile kadının eşi Akın Tireli, “Hamile bir kadına bu nasıl yapılabilir? Bir saldırgan yüzünden hem eşimden hem de doğmamış çocuğumdan olabilirdim. Bizim hiçbir kimse ile ne kavgamız nede bir husumetimiz var. Adalet önünde hakkımızı sonuna kadar arayacağız” dedi.

DHA

aviator oynanan siteler

slot siteleri

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.