• CANLI BORSA
  • İstanbul 20° HAFİF YAĞMUR
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • CANLI SONUÇLAR

HIRgs 1 - 1 CZE fb

İNGgs 22:00 İSKfb

İSÇgs 1 - 0 SLKfb

ACGgs 0 - 0 FTLZfb

SCRgs 1 - 0 GREfb

FLUgs 1 - 0 SFCfb

LONDgs 2 - 2 BFRfb

KOLgs 0 - 0 VENfb

BREgs 4 - 0 PERfb

Ziraat Türkiye Kupası Kuraları Çekildi

Ziraat Türkiye Kupası 3. tur eleme kuraları bugün TFF'nin Riva'da bulunan idari merkezinde çekildi. Çekilen kura sonucunda Galatasaray - Dersimspor, Trabzonspor ise Çorum Belediyespor ile eşleşti.

Türkiye’nin önemli organizasyonlarından biri olan Türkiye Ziraat Kupası 3. Tur Elemelerinin kura çekimi bugün Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’daki merkezinde çekildi. Karşılaşmalar tek maç eleme usulüne göre 25, 26 ve 27 Ekim’de yapılacak 3. tur maçları sonucunda 27 takım grup aşamasına kalacak.

 

5 Takım Doğrudan Grup Aşamasına Kalacak

2015 – 2016 sezon Süper Lig’i ilk 5’te tamamlayan Beşiktaş, Fenerbahçe, Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor‘un da doğrudan katılımıyla 32 ekip, grup aşamasında mücadele edecek.

 

Tüm Eşleşmeler Şu Şekilde

Akhisar Belediyespor-Nazilli Belediyespor
Aydınspor-Antalyaspor
Balıkesirspor-Darıca Gençlerbirliği
Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor
Boluspor-Elaziz Belediyespor
Bursaspor-Yomraspor
Çaykur Rizespor- Fethiyespor
Yeni Amasyaspor-Denizlispor
Elazığspor-Ofspor
Galatasaray-Dersimspor
Gaziantepspor-Düzyurtspor
Kırklarelispor-Gaziantep B. Belediyespor
Pendikspor-Gençlerbirliği
Fatih Karagümrük AŞ. – Göztepe A.Ş
Gümüşhanespor-Konya A.Selçukspor
Kayserispor-Bucaspor
Amedspor-Keçiörengücü
Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor
Samsunspor-Menemen Belediyespor
İnegölspor-Sarıyer
Kasımpaşaspor-Kahramanmaraş
Sivasspor-Bugzaşspor
Çorumspor-Trabzonspor
Erzincanspor-Yeni Malatyaspor
Afjet Afyonspor-Ümraniyespor
BŞB Erzurumspor-Tuzlaspor
Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfaspor

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.