İnsanlığın Bittiği Nokta ! 9 Aylık Bebeğe Cinsel İstismar İddası

Gaziantep'de çobanlık yapan S.D., günübirlik çalışan Suriyeli ailenin 9 aylık bebeğine cinsel istismarda bulunduğu iddiası ile gözaltına alınıp, emniyete götürüldü.

 

Gaziantep’nin Çerçili Mahallesinde yaşandı bu insanlık dışı olay. Ülkelerindeki savaştan kaçarak Türkiye’ye gelen ve para kazanmak için günübirlik işlerde çalışan Suriyeli bir aile, 9 aylık kız bebeğini aynı yerde çobanlık yapan S.D.’ye emanet edip tarlaya gitti. İşleri bittikten sonra çak-dırlarına dönen Suriyeli aile kızlarının rahatsızladığını farketti ve hastaneye götürdü. Acı gerçek orada anlaşıldı. 9 aylık bebeğin acil serviste yapılan tedavisinde cinsel istismar belirtilerine rastlandı. Aile durumu jandarmaya bildirdi ve çoban S.D. gözaltına alındı.

GAZİANTEP VALİLİĞİ’NDEN YAZILI AÇIKLAMA 

Gaziantep Valiliği, olayla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, şöyle denildi:

“İslahiye ilçemizin Çerçili Mahallesi’nde Suriyeli bir ailenin aynı çiftlikte çoban olarak çalışan S.D. adlı şahsa kısa süreliğine emanet ettikleri kız çocuğunun cinsel istismara uğradığını fark etmeleri neticesinde olay İlçe Jandarma Komutanlığımıza intikal ettirilmiştir. Alınan ihbarı değerlendiren güvenlik güçlerimiz tarafından gerçekleştirilen yoğun bir çalışma neticesinde şüpheli S.D. adlı şahıs yakalanmış olup, adli tahkikat devam etmektedir.”

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ise, kendi Twitter hesabından

“Namussuz sapık yakalandı. Sözün bittiği yerdeyiz. İnşallah idam çıkar da idam sehpasında geberir.” yazdı.

DHA

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli
Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.