Kurtlar Vadisi Darbe Geliyor

Pana Film tarafından yapılan açıklamada, 15 Temmuz darbe girişimini konu alan Kurtlar Vadisi Darbe filminin çekimlerine çok yakında başlanacağı duyuruldu

Kurtlar Vadisi'nin yapım şirketi Pana Film, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Filstin ve Kurtlar Vadisi Gladio gibi Türkiye'nin siyasi gündemini konu alan filmlerin yanına bir yenisini daha ekliyor. Yapımcı şirket, 15 Temmuz darbe girişimini konu alan Kurtlar Vadisi Darbe filminin çekileceğini bugün resmen açıkladı.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ KONU ALINACAK

Filmin oyuncuları arasında yine Polat Alemdar rolünde Necati Şaşmaz'ın bulunacağı tahmin edilirken, diziden bir süre önce ayrılan Memati rolündeki Gürkan Uygun ve Abdülhey karakterini canlandıran Kenan Çoban'ın olması pek mümkün gözükmüyor.

Pana Film'in sosyal medya hesaplarından bugün alttaki açıklama yayınlandı:

5 Temmuz darbe girişimini dizi veya sinema filmi olarak yansıtmamızı arzulayan kamuoyunun yoğun isteğini değerlendiren şirketimiz "KURTLAR VADİSİ DARBE" sinema filmini yapmaya karar vermiştir.

KURTLAR VADİSİ DARBE NE ZAMAN VİZYONA GİRİYOR

Pana film tarafından yapılan açıklamada filmin şu an için hazırlık aşamasında olduğu bilgisi verildi. Ancak daha önceki filmlerde olduğu gibi çekimlerin çabuk tamamlanacağı ve Kurtlar Vadisi Darbe filminin 2017'in ilk çeyreğinde vizyona gireceği tahmin ediliyor.

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.