Ramada’dan Görkemli Açılış

Turizm sektörüne çok sayıda yatırım yapan Özyer Grup, Kuşadası'nda Ramada Resort Kuşadası & Golf ile Ramada Hotel & Suites Kuşadası otellerinin resmi açılışını görkemli bir gece kutladı.

Ramada Resort Kuşadası & Golf ve Ramada Hotel & Suites Kuşadası otellerinin açılışına siyaset adamları, iş adamları katıldı.

Tesislerin pazarlama çözüm ortağı CLC World Türkiye Operasyon Direktörü Özgür Güzel de projenin bir parçası olmaktan son derece gururlu olduklarına söyledi. Güzel "Şirketimiz Türkiye'ye ilk defa 8 sene önce gelmiş ve Özyer Grup gibi kendisi ile aynı vizyonu taşıyan bir şirket ile çalışma şansı yakalamıştır. Özyer Grubu'n çalışma prensipleri, müşteri odaklı yaklaşımı, her zaman yükseltme eğiliminde olduğu standartları, ortaklığımızın temellerini oluşturmuştur. 8 sene içerisinde bitirdiğimiz 3 projede yakaladığımız başarının yanına bu projemizde Wyndham grup ve Ramada markasının servis seviyelerini de ekleyerek misafirlerimizsin beklentilerinin de üzerine çıkmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

 

 

Konuşmaların ardından Tuncay Kayış şefliğinde Golden Trombon sahneye çıktı ve davetlileri gece boyunca eğlendirdi. 

Ramada Resort Kuşadası & Golf Otel'de 443, Ramada Hotels & Suites Kuşadası'ında ise 310 oda mevcut. Yaklaşık 50 bin metrekarelik alana sahip, merkezi bir konumda bulunan Ramada Resort Kuşadası & Golf, içinde barındırdığı botanik bahçeeri, eğlence seçeneklerinin yanı sıra fonksiyonel ve modern mimariyle ön plana çıkıyor. Her iki otel de entegre şekilde işletilen 18 delikli şampiyona golf sahası ile ön plana çıkıyor. Golf sahası ile beraber Ramada Resort Kuşadası ve Ramada Hotel & Suites için toplam 240 milyon TL'lik yatırım yapıldı.

 

 

 

DHA

Okan ÜSTÜNDAĞ

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.