Çanakkale’de Yaz Konserleri Başladı

Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen yaz konserleri başladı. Konserler, Haziran ayı boyunca her Cumartesi akşamı düzenlenecek. Konserlerin başlangıcını ise Dolunay Obruk yaptı.

Çanakkale Belediyesi tarafından Haziran ayı boyunca her Cumartesi günü düzenlenecek olan konserler, 4 Haziran günü Özgürlük Parkı'nda sahnelenen konser başladı. Caz müziğiyle dinleyenlerin karşısına çıkan Dolunay Obruk, sakin sesi ve sempatik tavırlarıyla da beğeni topladı. Vatandaşalar konseri çimler üzerinde ve Özgürlük Parkı'nın eşsiz manzarasına karşı dinleyerek güzel bir gece geçirdi. Konserin sonunda, Dolunay Obruk'a  Geleneksel Çanakkale Seramiği hediye edildi. Belediye Meclis Üyesi Birten Sarıbaş tarafından verilen hediyenin ardından Obruk, Çanakkale'yi çok beğendiğini ve böyle bir kentte yaşamanın şans olduğunu ifade etti.

 

Çanakkale Belediyesinin düzenlediği müzik ziyafetlerinin tamamına Özgürlük Parkı ev sahipliği yapacak olup; 11 Haziran'da Grup Gündoğarken, 18 Haziran'da Grup Abdal ve 25 Haziran'da Göksel Doğançay sahne alacak. 

 

DHA

Okan ÜSTÜNDAĞ

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.