CANLI SONUÇLAR
  • CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • İstanbul 9° AÇIK
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
  • İMSAK'A 06:16

  • HABER GÖNDER

  • İDDAA PROGRAMI

KSMgs 2 - 0 DENfb

ÇRZgs 1 - 2 İBFKfb

LIVgs 3 - 2 WHUfb

SGEgs 1 - 2 UBfb

PERgs 0 - 1 EMPfb

ESTCgs 3 - 1 AJAfb

AZ(A)gs 2 - 4 FCENfb

FCU(A)gs 2 - 1 VOLfb

ACHgs 1 - 2 AGFfb

GVFCgs 0 - 1 SLBfb

WATgs 0 - 2 SRFCfb

BOHgs 2 - 0 SLIfb

STPgs 0 - 0 DERfb

DUNgs 3 - 0 CORfb

FINgs 0 - 0 SHEfb

ESTgs 0 - 2 CARPfb

DYJgs 2 - 0 CARCfb

GIFSgs 2 - 2 IFBfb

HAMgs 5 - 1 VARfb

FCBgs 2 - 1 CSMPfb

FCBOgs 1 - 1 FKJBfb

CUNgs 1 - 0 CCLfb

CDOgs 02:30 UEfb

CFCgs 1 - 0 FCB(A)fb

FCJgs 1 - 2 CSLfb

CDOCgs 0 - 0 BPFCfb

CGDgs 1 - 1 GUAfb

CSSLgs 0 - 0 CSLfb

CDLgs 1 - 2 USMPfb

ÇFKgs 2 - 1 ÇATfb

  • Favorilerim
  • Canlı
Tarih Seçin
  • Bugün

  • Yarın

  • 27-02-2020

  • 28-02-2020

  • 29-02-2020

  • 01-03-2020

  • 02-03-2020

  • 03-03-2020

  • 04-03-2020

  • 05-03-2020

  • 06-03-2020

  • 07-03-2020

  • 08-03-2020

  • 09-03-2020

  • 10-03-2020

  • 11-03-2020

LİGE GÖRE SAAT
Favorilerim
Profesyonel Lig
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 00:00
  • General Diaz1
  • Guaireña1
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 02:15
  • San Lorenzo0
  • Luqueno0
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 02:15
  • San Lorenzo0
  • Luqueno0
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:00
  • Curicó Unido1
  • Colo Colo0
  • 3
  • Premier Lig
  • 02:30
  • O'Higgins
  • Unión Española
Liga MX Kadınlar
  • 3
  • Liga MX Kadınlar
  • 00:45
  • America (K)0
  • Toluca (K)1
  • 3
  • Liga MX Kadınlar
  • 01:00
  • Morelia (K)0
  • Cruz Azul (K)1
  • 3
  • Liga MX Kadınlar
  • 04:00
  • Guadalajara (K
  • Atlas (K)
  • 3
  • Liga MX Kadınlar
  • 04:00
  • Pachuca (K)
  • Querétaro (K)
  • 3
  • Liga MX Kadınlar
  • 05:00
  • A.San Luis (K)
  • Tigres (K)
  • 3
  • Liga MX Kadınlar
  • 06:00
  • S. Laguna (K)
  • Leon (K)
  • 3
  • Liga MX Kadınlar
  • 00:45
  • America (K)0
  • Toluca (K)1
  • 3
  • Liga MX Kadınlar
  • 01:00
  • Morelia (K)0
  • Cruz Azul (K)1
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:00
  • Monagas2
  • Yaracuyanos1
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:00
  • Monagas2
  • Yaracuyanos1
Primera Nacional
  • 3
  • Primera Nacional
  • 01:05
  • Temperley0
  • Guillermo Br3
  • 3
  • Primera Nacional
  • 02:30
  • Santamarina
  • Chacarita
  • 3
  • Primera Nacional
  • 03:50
  • SM Tucumán
  • Sarmiento
  • 3
  • Primera Nacional
  • 01:05
  • Temperley0
  • Guillermo Br3
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:40
  • Def y Justicia2
  • R. Central0
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:45
  • Union
  • Cordoba SdE
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:50
  • Talleres
  • Huracan
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:40
  • Def y Justicia2
  • R. Central0
Paulista A2
  • 3
  • Paulista A2
  • 02:00
  • Sao Bento0
  • São Caetano1
  • 3
  • Paulista A2
  • 02:00
  • Sao Bento0
  • São Caetano1
B Ligi
  • 3
  • B Ligi
  • 02:00
  • Orsomarso1
  • Magdalena1
03:40
  • Leones
  • Huila
  • 3
  • B Ligi
  • 03:40
  • Leones
  • Huila
  • 3
  • B Ligi
  • 02:00
  • Orsomarso1
  • Magdalena0
Premier Lig Serie A
  • 3
  • Premier Lig Serie A
  • 02:00
  • Coras Nayarit0
  • Chihuahua0
  • 3
  • Premier Lig Serie A
  • 02:00
  • Coras Nayarit0
  • Chihuahua0
Pro Lig
  • 3
  • Pro Lig
  • 03:15
  • Universitario
  • Aucas
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 04:00
  • Harbour View
  • Vere Utdd
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 04:00
  • Alianza Univ
  • Cienciano
A Ligi
  • 3
  • A Ligi
  • 04:05
  • Jaguares
  • Petrolera
AFC Kupası
12:00
  • Yangon
  • Toyota
  • 3
  • AFC Kupası
  • 12:00
  • Yangon
  • Toyota
  • 3
  • AFC Kupası
  • 14:00
  • Svay Rieng
  • Bali United
  • 3
  • AFC Kupası
  • 14:30
  • Ceres
  • Quang Ninh
  • 3
  • AFC Kupası
  • 14:30
  • Hougang Utd
  • Ho Chi Minh
18:00
  • Jazeera
  • Riffa
  • 3
  • AFC Kupası
  • 18:00
  • Jazeera
  • Riffa
19:30
  • Qadsia
  • Dhofar
  • 3
  • AFC Kupası
  • 19:30
  • Qadsia
  • Dhofar
TFF 1. Lig
  • 3
  • TFF 1. Lig
  • 14:00
  • Hatayspor
  • Osmanlıspor
  • 3
  • TFF 1. Lig
  • 16:30
  • Menemenspor
  • Adana Demir
  • 3
  • TFF 1. Lig
  • 19:00
  • Karagümrük
  • Eskişehirspor
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 15:30
  • Brothers Union
  • Kings
Hindistan Süper Lig
  • 3
  • Hindistan Süper Lig
  • 17:00
  • NorthEast Utd
  • Chennaiyin
Bölgesel Lig
  • 3
  • Bölgesel Lig
  • 17:30
  • Lichtenberg
  • ZFC Meuselwitz
1. SNL
  • 3
  • 1. SNL
  • 18:00
  • Olimpija
  • Triglav
20:00
  • Aluminij
  • Rudar
  • 3
  • 1. SNL
  • 20:00
  • Aluminij
  • Rudar
3.Lig
  • 3
  • 3.Lig
  • 18:15
  • Polvorín
  • Villalbes
  • 3
  • 3.Lig
  • 20:00
  • Barco
  • Pontellas
Botola Pro
  • 3
  • Botola Pro
  • 19:00
  • Olympic Safi
  • FAR Rabat
  • 3
  • Botola Pro
  • 21:00
  • Tetouan
  • Raja BM
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 20:00
  • Rapid Bükreş
  • Turris-Olt. TM
Kadınlar Eredivisie
  • 3
  • Kadınlar Eredivisie
  • 21:30
  • Twente (K)
  • Ajax (K)
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 22:30
  • Europa Point
  • Boca Juniors
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Dumbarton
  • Clyde
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Stranraer
  • Montrose
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Peterhead
  • Forfar
Ulusal Lig N / S
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Billericay
  • Oxford
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Chippenham
  • Concord
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Wealdstone
  • Chelmsford
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Tonbridge
  • Hampton Richm
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Boston Utd
  • Gateshead
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Kettering
  • Brackley
  • 3
  • Ulusal Lig N / S
  • 22:45
  • Telford Utd
  • Curzon Ashton
Premiership
  • 3
  • Premiership
  • 22:45
  • Motherwell
  • St. Mirren
Championship
22:45
  • Ayr Utd
  • Morton
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Ayr Utd
  • Morton
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Dunfermline
  • Inverness
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Albion
  • Cowdenbeath
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Stirling
  • Cove Rangers
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Sunderland
  • Fleetwood Town
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Blackpool
  • Bolton
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Coventry
  • Rotherham
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Oxford
  • Accrington
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Shrewsbury
  • Tranmere
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Portsmouth
  • MK Dons
Ulusal Lig
22:45
  • Fylde
  • Notts
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 22:45
  • Fylde
  • Notts
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 22:45
  • Barnet
  • Dag & Red
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 22:45
  • Maidenhead Utd
  • Ebbsfleet
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 22:45
  • Aldershot
  • Boreham Wood
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Grimsby
  • Newport County
  • 3
  • 2. Lig
  • 22:45
  • Cheltenham
  • Northampton
Championship
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Cardiff
  • Not. Forest
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Huddersfield
  • Bristol City
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Luton
  • Brentford
22:45
  • QPR
  • Derby
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • QPR
  • Derby
  • 3
  • Championship
  • 23:00
  • West Brom
  • Preston
Championship
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Ballyclare
  • Knockbreda
23:00
  • Ards
  • Dergview
  • 3
  • Championship
  • 23:00
  • Ards
  • Dergview
Şampiyonlar Ligi
  • 3
  • Şampiyonlar Ligi
  • 23:00
  • Napoli
  • Barcelona
  • 3
  • Şampiyonlar Ligi
  • 23:00
  • Chelsea
  • Bayern Münih
D Ligi
  • 3
  • D Ligi
  • 23:00
  • Yupanqui
  • Defensores Cam
C Ligi
  • 3
  • C Ligi
  • 23:00
  • Español
  • Victoriano
Prim B Metro
  • 3
  • Prim B Metro
  • 23:35
  • Almirante Br
  • Armenio
B Ligi
  • 3
  • B Ligi
  • 00:00
  • Morning
  • Cobreloa
  • 3
  • B Ligi
  • 02:30
  • Rangers
  • San Felipe
CONMEBOL Sudamericana
  • 3
  • CONMEBOL Sudamericana
  • 01:15
  • River Plate
  • Grau
  • 3
  • CONMEBOL Sudamericana
  • 03:30
  • Goias
  • Sol de America
  • 3
  • CONMEBOL Sudamericana
  • 03:30
  • River Plate2
  • Cali1
  • 3
  • CONMEBOL Sudamericana
  • 03:30
  • Sport Huancayo
  • Argentinos
Arjantin Kupası
  • 3
  • Arjantin Kupası
  • 03:10
  • Gimn La Plata
  • Barracas
Libertadores Kupası
  • 3
  • Libertadores Kupası
  • 03:30
  • Tucumán
  • Medellín
Fifa-Dışı Hazırlık
  • 3
  • Fifa-Dışı Hazırlık
  • 04:00
  • Nikaragua
  • Panama
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
  • 3
  • CONCACAF Şampiyonlar Ligi
  • 04:00
  • Atlanta United
  • Motagua
FIBA Americup Qualifiers
  • 3
  • FIBA Americup Qualifiers
  • 02:00
  • Paraguay13
  • Panama21
  • 3
  • FIBA Americup Qualifiers
  • 02:00
  • US Virgin Ad10
  • Küba20
  • 3
  • FIBA Americup Qualifiers
  • 03:00
  • Uruguay
  • Brezilya
03:00
  • Dominik
  • Kanada
  • 3
  • FIBA Americup Qualifiers
  • 03:00
  • Dominik
  • Kanada
  • 3
  • FIBA Americup Qualifiers
  • 02:00
  • Paraguay13
  • Panama21
  • 3
  • FIBA Americup Qualifiers
  • 02:00
  • US Virgin Ad10
  • Küba20
Nova KBM Ligi
  • 3
  • Nova KBM Ligi
  • 03:00
  • KK Rogaska
  • Primorska
NBA
03:00
  • Cavaliers
  • Heat
  • 3
  • NBA
  • 03:00
  • Cavaliers
  • Heat
03:00
  • 76ers
  • Hawks
  • 3
  • NBA
  • 03:00
  • 76ers
  • Hawks
03:00
  • Wizards
  • Bucks
  • 3
  • NBA
  • 03:00
  • Wizards
  • Bucks
03:30
  • Nets
  • Magic
  • 3
  • NBA
  • 03:30
  • Nets
  • Magic
04:00
  • Rockets
  • Knicks
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Rockets
  • Knicks
  • 3
  • NBA
  • 04:30
  • Mavericks
  • Timberwolves
05:00
  • Jazz
  • Suns
  • 3
  • NBA
  • 05:00
  • Jazz
  • Suns
  • 3
  • NBA
  • 06:30
  • Clippers
  • Grizzlies
03:00
  • Pacers
  • Hornets
  • 3
  • NBA
  • 03:00
  • Pacers
  • Hornets
03:30
  • Raptors
  • Bucks
  • 3
  • NBA
  • 03:30
  • Raptors
  • Bucks
04:00
  • Bulls
  • Thunder
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Bulls
  • Thunder
  • 3
  • NBA
  • 05:00
  • Nuggets
  • Pistons
VTB Gençler Ligi
10:00
  • Parma
  • CSKA U21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 10:00
  • Parma
  • CSKA U21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 13:00
  • Avtodor U21
  • BK Spartak Primorye Under 21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 14:00
  • Samara U21
  • MBA Moskva Under 21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 14:00
  • Lokomotiv U21
  • UNICS U21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 14:00
  • Zenit U21
  • Nizhny U21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 15:30
  • Khimki U21
  • Enisey U21
Kadınlar Basketbol 1.Ligi
  • 3
  • Kadınlar Basketbol 1.Ligi
  • 13:30
  • NesibeAydın(K)
  • Emlak Konut(K)
CBA
  • 3
  • CBA
  • 14:00
  • Jilin
  • LF Leopards
  • 3
  • CBA
  • 14:35
  • GZ Long-Lions
  • Tongxi
  • 3
  • CBA
  • 14:35
  • Beijing Ducks
  • Shanghai
  • 3
  • CBA
  • 14:35
  • Shanxi
  • QD Eagles
  • 3
  • CBA
  • 14:35
  • Zhejiang Lions
  • ZJ Gold Bulls
  • 3
  • CBA
  • 14:35
  • JS Dragons
  • Tianjin Golden Lions
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi
  • 3
  • Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi
  • 14:00
  • Elazığ İÖ (K)
  • Beşiktaş (K)
Moterų Lyga
  • 3
  • Moterų Lyga
  • 18:00
  • Kibirkstis (K)
  • Kibirkstis (K)
  • 3
  • Moterų Lyga
  • 19:00
  • Neptūnas (K)
  • Siauliai (K)
Super League 2
  • 3
  • Super League 2
  • 18:00
  • Lokomotiv II
  • BC Bars RSUE
Liga Leumit
  • 3
  • Liga Leumit
  • 20:00
  • Hapoel Afula
  • M. Netanya
  • 3
  • Liga Leumit
  • 20:00
  • H. Ramat Gan
  • Hod HaSharon
  • 3
  • Liga Leumit
  • 20:00
  • Ramat HaSharon
  • Kiryat Motzkin
  • 3
  • Liga Leumit
  • 20:15
  • Elitzur Yavne
  • Bnei Herzliya
Meeste I Liiga
  • 3
  • Meeste I Liiga
  • 20:00
  • Audentes
  • Maaülikooli
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:00
  • KK Napredak Aleksinac
  • Zlatibor
BLNO
  • 3
  • BLNO
  • 21:00
  • Baerum Basket
  • Centrum Tigers
1. SKL (K)
  • 3
  • 1. SKL (K)
  • 21:30
  • Ledita (K)
  • ZKD Jezica (K)
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 21:30
  • Sokol Prazsky
  • BK Opava II
Serie A2
  • 3
  • Serie A2
  • 22:30
  • P. Biella
  • Scafati
  • 3
  • Serie A2
  • 22:30
  • Bergamo
  • Orlandina Basket
  • 3
  • Serie A2
  • 22:30
  • Caserta Basket
  • Ferrara
La Liga Desarollo
  • 3
  • La Liga Desarollo
  • 03:00
  • Instituto Atlético Central Córdoba Under 23
  • AD Atenas Under 23
3.HNL
  • 3
  • 3.HNL
  • 17:00
  • Vodice
  • Urania B.Voda
U19 Milli Takım Hazırlık
  • 3
  • U19 Milli Takım Hazırlık
  • 20:30
  • Portekiz U19
  • Fransa U19
Prvenstvo
  • 3
  • Prvenstvo
  • 20:00
  • Zrinjski
  • Igokea
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Ismaily
  • Ittihad
21:00
  • Zamalek
  • ENPPI
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Zamalek
  • ENPPI
21:00
  • Masry
  • Ahly
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Masry
  • Ahly
21:00
  • Aswan
  • Pyramids
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Aswan
  • Pyramids
21:00
  • Haras
  • Makasa
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Haras
  • Makasa
21:00
  • Smouha
  • Tanta
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Smouha
  • Tanta
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Gouna
  • Mokawloon
21:00
  • Military
  • Geish
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Military
  • Geish
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Wadi Degla
  • Masr
Haber Kupürü'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haber Kupürü'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470